Bucatar

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Multinode Network active.

Vezi toate job-urile Bucatar active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Multinode Network
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Otopeni
  • Actualizat la: 15.08.2021

    Multinode Network este un start-up inovational care dezvolta in Romania prima retea de Automate Concierge Rezidentiale - BOB CONCIERGE.

    Cerinte

    - Experienta minim 3 ani in cadrul unei bucatarii pe retete internationale;
    - Diploma de calificare in domeniu;
    - Capacitate de lucru cu termene limita, spirit de echipa;
    - Atitudine pozitiva si concilianta in relatia cu colegii;
    - Persoana riguroasa in ceea ce priveste regulile de igiena in alimentatia publica.

    Responsabilitati

    - Pregateste mancarurile din retetarul unitatii in conformitate cu standardele in vigoare;
    - Postul presupune implicare si initiativa.

    Locatia in care vom incepe parteneriatul se afla in Otopeni, urmand ca pe viitor sa ne desfasuram activitatea in Voluntari
    Salariu: 3000 lei

    Persoanele interesate sunt rugate sa apeleze:
    0740436075

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Otopeni, Ploiesti,

    Ilfov, Otopeni, Ploiesti,

    Vezi job-uri similare (5)