Vanzatoare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GiGroup Romania active.

Vezi toate job-urile Vanzatoare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: GiGroup Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 14.10.2021

    We #changelives! Descoperă oportunități globale cu GI Group Holding, un pionier în servicii HR care valorizează și promovează evoluția carierei tale.

    Parte a unei echipe de peste 6700 de specialiști prezenți în 34 de țări, noi ne angajăm să dezvoltăm piața muncii prin soluții inovatoare și personalizate. Alege să lucrezi într-un mediu care apreciază valoarea personală și profesională.

    Construiește-ți cariera cu noi! Contactează-ne pentru a explora cum te putem ajuta.

    Cerinte

    • Nivel minim de studii 8 clase;
    • Orientare si deschidere catre client;
    • Responsabilitate si seriozitate;
    • Dinamism si spirit de initiativa;
    • Flexibilitate si spirit de echipa.

    Responsabilitati

    • Amenajarea spatiului din vitrina/raion alocat prezentarii produselor (mezeluri si panificatie)
    • Să îndeplinească corect sarcinile specifice postului;
    • Să cunoască și să promoveze produsele marca proprie;
    • Să dea dovadă de amabilitate și promptitudine în relația cu clienții;
    • Să contribuie la asigurarea unei imagini plăcute a magazinului;
    • Să asigure ordinea și curățenia spațiului său de lucru;
    • Participarea la activitatea de inventar a magazinului.

    Beneficii

    • Contract individual de munca pe durata nedeterminata;
    • Bonus de prezenta;
    • Decontare transport;
    • Tichete de masa in valoare de 20 de lei pentru fiecare zi lucrata;

    Pentru mai multe informatii, puteti sa ne contactati la numerele de telefon: 0755.042.881

    Brasov,

    Brasov,

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Vezi job-uri similare (41)