Coordonator Recrutare

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 25.07.2021

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal,  de 10 ani pe piata din Romania cu peste 500 de salariati temporari pusi la dispozitia clientilor nostrii cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    Suntem o agentie de recrutare white si blue collar si cautam un coleg/colega care sa coordoneze proiectele de recrutare, precum si echipa noastra in crestere:
    Ne dorim pe cineva pasionat de recrutare, de a vorbi cu oamenii, un specialist foarte bun in recrutare cu experienta dovedita, precum si cu foarte bun organizator de oameni si fluxuri de lucru.

    Cerinte:
    - experienta in recrutare de minim 3 ani
    - experienta in coordonarea de proiecte de recrutare si de echipe mici 1-2 ani
    - dorinta si entuziasm
    - experienta in lucru cu rapoarte de recrutare
    - intelegerea unui buget de recrutare individual si de echipa

    Responsabilitati

    - coordoneaza proiectele de recrutare white si blue collar
    - coordoneaza echipa de recrutare, colegii Recruiteri de birou si teren
    - se asigura ca etapele de recrutare sunt respectate de catre echipa pe toate proiectele deschise
    - organizeaza acttivitatea departamentului si a colegilor functie de proiectele deschise
    - se asigura ca promovarea proiectelor este efectuata zilnic conform agendei de lucru
    - se asigura ca proiectele de recrutare sunt lucrate zilnic conform planningului saptamanal si zilnic
    - realizeaza planningul proiectelor de recrutare si implicit al echipei
    - preia o parte din proiectele de recrutare in proprie executie
    - supravegheaza zilnic activitatea departamentului
    - se asigura ca bugetul individual de recrutare este indeplinit de catre fiecare coleg
    - se asigura ca bugetul individual de recrutare al departamentului este indeplinit

    Alte informatii

    Ce oferim:
    - un colectiv entuziast si o echipa de recrutare profesionista
    - un cadru de lucru organizat cu fluxuri de lucru bine stabilite
    - pachet salarial motivant, format din parte fixa si parte variabila
    - posibilitatea de a-ti pune initiativele in practica
    - deschidere din partea managementului spre inovatie