Consultant Vanzari

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Personnel Outsourcing active.

Vezi toate job-urile Consultant Vanzari active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 11.08.2021

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    Ce te califica?

    Ai înclinații spre antreprenoriat;
    Ai bune abilități de comunicare și relaționare;
    Știi să-ți gestionezi timpul și agenda astfel încât rezultatele să fie cele dorite;
    Lucrezi constant atât la dezvoltarea ta personală, cât și la cea profesională;
    Nu ești la primul tău job;
    În experiența ta ai dobândit un set de skill-uri pe care dorești să ți le dezvolți;
    Vrei sa impactezi prin acțiunile tale.

    Responsabilitati

    Identifici nevoile clientului si ii propui din portofoliul tau de proprietati acelea care corespund nevoilor sale;
    Oferi consultanta de specialitate clientilor, pana la finalizarea tranzactiei.

    Alte informatii

    Ce iti oferim?
    Un program special gandit pentru tine, cu formatori de top, astfel încât să ajungi cea mai bună versiune a ta;
    Iti dezvoltăm abilități din domenii precum: Vânzare, Customer Care, Marketing Online, Leadership;
    Departamente interne care îți facilitează procesul de tranzacționare;
    Consultanță financiară și juridică în orice moment sau situație ai nevoie;
    Program de lucru flexibil;
    O echipă, tânără și oricând disponibilă să vină în sprijinul tău

    Aplica fara CV
    800 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    4000 - 5000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (73)