Manager Calitate produse fresh

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Manager
    Orase:
  • Oradea
  • Salonta
  • Actualizat la: 18.06.2021

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal,  de 10 ani pe piata din Romania cu peste 500 de salariati temporari pusi la dispozitia clientilor nostrii cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    - studii superioare absolvite;
    - experienta de minim 5 ani pe o pozitie similara;
    - cunostiinte de MS Office, Outlook- nivel mediu;
    - cunostinte avansate ale standardelor IFS;
    - cunostinte solide in domeniul legumelor si fructelor la nivel de produs si producator;
    - bune abilitati de a conduce o echipa;
    - persoana punctuala, cu bune abilitati practice, rapid, bun evaluator a rezultatelor proprii si a colegilor din subordine;
    - spirit analitic, orientat catre rezultate;
    - cunostinte limba engleza - nivel avansat;
    - detinere permis conducere categoria B - constituie avantaj.

    Responsabilitati

    - planificarea activitatilor din departament si coordonarea echipei;
    - respecta regulamentul de ordine interioara;
    - indeplinirea indicatorilor de performanta;
    - implementarea si mentinerea in cadrul firmei a unui sistem de management al calitatii in conformitate cu standardul de referinta si cu politicile de calitate ale firmei;
    - urmarirea activitatii de productie astfel incat sa se desfasoare corect;
    - verificarea și instruirea colegilor din departament cu privire la aplicarea politicilor, procedurilor și instrucțiuni de lucru din companie.

    Alte informatii

    Beneficii oferite:
    - pachet salarial atractiv;
    - contract pe perioada nedeterminata;
    - bonusuri in functie de performanta;
    - programare de dezvoltare continua;
    - prime de sarbatori;
    - masina serviciu.