Manager Calitate produse fresh

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Personnel Outsourcing active.

Vezi toate job-urile Manager Calitate produse fresh active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Manager
    Orase:
  • Oradea
  • Salonta
  • Actualizat la: 10.08.2021

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    - studii superioare absolvite;
    - experienta de minim 5 ani pe o pozitie similara;
    - cunostiinte de MS Office, Outlook- nivel mediu;
    - cunostinte avansate ale standardelor IFS;
    - cunostinte solide in domeniul legumelor si fructelor la nivel de produs si producator;
    - bune abilitati de a conduce o echipa;
    - persoana punctuala, cu bune abilitati practice, rapid, bun evaluator a rezultatelor proprii si a colegilor din subordine;
    - spirit analitic, orientat catre rezultate;
    - cunostinte limba engleza - nivel avansat;
    - detinere permis conducere categoria B - constituie avantaj.

    Responsabilitati

    - planificarea activitatilor din departament si coordonarea echipei;
    - respecta regulamentul de ordine interioara;
    - indeplinirea indicatorilor de performanta;
    - implementarea si mentinerea in cadrul firmei a unui sistem de management al calitatii in conformitate cu standardul de referinta si cu politicile de calitate ale firmei;
    - urmarirea activitatii de productie astfel incat sa se desfasoare corect;
    - verificarea și instruirea colegilor din departament cu privire la aplicarea politicilor, procedurilor și instrucțiuni de lucru din companie.

    Alte informatii

    Beneficii oferite:
    - pachet salarial atractiv;
    - contract pe perioada nedeterminata;
    - bonusuri in functie de performanta;
    - programare de dezvoltare continua;
    - prime de sarbatori;
    - masina serviciu.

    Aplica fara CV
    Oradea,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Oradea,

    Vezi job-uri similare (5)