Lucrator Bucatarie/Casier

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.07.2021

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal,  de 10 ani pe piata din Romania cu peste 500 de salariati temporari pusi la dispozitia clientilor nostrii cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    Minim 8 clase;
    Cunostinte privind fluxul logistic;
    Abilitati de a lucra individual si in echipa;

    Responsabilitati

    - Pregatesti produsele tale preferate din pui;
    - Te asiguri ca produsele sunt servite corespunzator;
    - Estimezi necesarul de produse si participi la inventarele periodice;
    - Pastrezi curatenia utilajelor si a locatiei;

    Pentru un brand dinamic, care se află printre cele mai populare lanţuri de restaurante, cautam colegi:

    Ce iti oferim:
    - contract de munca pe perioada nedeterminata;
    - tichete de masa;
    - plata orelor suplimentare;
    - decont transport tura inchidere;
    - bonus vechime 1 an in companie – 50% salariu net;
    - posibilitati reale de promovare in cadrul restaurantului.

    Program clar de instruire si dezvoltare personala si profesionala;
    Siguranta unui loc de munca corect si stabil,pe termen lung;

    Program de lucru: 5 zile cu 2 zile libere.

    Pentru angajari sunati sau lasati un mesaj cu “Fast Food” la 0729 920 155