Inginer / Tehnician Sisteme de Curenti Slabi

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile BK TECHNIK active.

Vezi toate job-urile Inginer / Tehnician Sisteme de Curenti Slabi active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Angajator: BK TECHNIK
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.06.2021

    Cu o prezență de peste 19 ani pe piața din România, membră a grupului BK a.s. (Slovacia), BK TECHNIK se implică activ în realizarea de proiecte complete de instalații electrice și instalații mecanice aferente construcțiilor civile și industriale (clădiri de birouri, spitale, spații comerciale, depozite logistice, clădiri rezidențiale etc.).

    Cerinte

    - Studii tehnice medii/superioare;
    - Certificare ARTS;
    - Experiență relevantă în domeniu și atestare profesională;
    - Foarte bune cunostinte AutoCAD, MS Office;
    - Bune abilitați tehnice;
    - Foarte bune cunoștințe de legislație specifică;
    - Cunoștințe medii de limba engleză;
    - Permis de conducere cat.B;
    - Disponibilitate la deplasări în țară;
    - Abilitate de a lucra în echipă;
    - Fire dinamică şi responsabilă;
    - Spirit de observaţie.

    Responsabilitati

    1. Asigurarea instalarii, mentenanței și/sau service-ului pentru :
    - sistemele de detectare, semnalizare și alarmare la incendiu;
    - echipamentele și sistemele de detecție și semnalizare la efracție și control acces;
    - echipamentele și sistemele tehnice de televiziune cu circuit închis;
    - echipamentele și sistemele de sonorizare, interfonie/videointerfonie, automatizări porți/uși;

    2. Urmărirea lucrărilor de instalare a sistemelor de securitate (supraveghere video, antiefracție, control acces, videointerfonie, sisteme de detecție a incendiului).

    3. Punerea in funcțiune a sistemelor de securitate.

    4. Întocmirea de Rapoarte de Intervenție și Procese verbale de punere în funcțiune.

    5. Acordare de asistența pentru Beneficiar în relația cu autoritățile responsabile (Pompieri, Poliție) cu ocazia punerii in funcțiune.

    6. Răspunde de calitatea lucrărilor executate.

    - Salariu fix, negociabil in functie de experienta si in acord cu grila de salarizare a companiei;
    - Lucrul intr-o echipa tanara, ambitioasa, profesionista.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (62)