Curieri

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Multinode Network active.

Vezi toate job-urile Curieri active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Multinode Network
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 14.06.2021

    Multinode Network este un start-up inovational care dezvolta in Romania prima retea de Automate Concierge Rezidentiale - BOB CONCIERGE.

    Cerinte

    Cautam un agent de logistica (curier) care sa faca posibil ca produsele furnizate prin BOB CONCIERGE - Reteaua de Automate rezidentiale si platforma online sa fie la locul potrivit, in momentul potrivit, respectand procesele operationale ale companiei.
    O potrivire perfecta ar fi o persoana organizata, ambitioasa, cu experienta in curierat si in operarea unui program de management al serviciilor de curierat.

    Cerinte:
    - Studii medii finalizate (liceu sau scoala profesionala);
    - Permis de conducere categoria „B” (fara evenimente rutiere grave);
    - Experienta minim 2 an pe un post de sofer, agent de vanzari sau curier;
    - Cunostinte minime de mecanica auto si intretinere autovehicule;
    - Conditie fizica buna;
    - Cunostinte minime de operare a unui program de management al serviciilor de curierat;
    - Fara cazier;
    - Capacitate de organizare, planificare, comunicare si relationare;
    - Orientare catre rezolvarea problemelor;
    - Asimilare cu usurinta a noutatilor din domeniu;
    - Integritate, responsabilitate, energie, atentie distributiva, atitudine pozitiva.

    Responsabilitati

    - Transporta, livreaza, incarca, descarca produsele BOB CONSIERGE in baza rapoartelor si instructiunilor generate din aplicatia mobila BOB CONSIERGE;
    - Genereaza si printeaza documentele de livrare;
    - Inregistreaza etapele de mai sus in Platforma BOB CONSIERGE;
    - Respecta procedurile companiei in ceea ce priveste standardele si termenele de livrare;
    - Colaboreaza cu restul departamentului de logistica in vederea optimizarii activitatii acestuia (propune optimizarea rutelor actuale, deschiderea de rute noi, ajustarea parcului auto in functie de cerinte).

    Program de lucru:
    se lucreaza in 2 schimburi (sch. 2 si sch. 3)

    Beneficii:
    Salariu atractiv + bonus de performanta;
    Oportunitati de crestere in cadrul companiei, in functie de performanta si gradul de implicare (Plan de cariera de lunga durata).

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (189)