Graphic Designer 3D

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Regency Company active.

Vezi toate job-urile Graphic Designer 3D active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Arhitectura - Design - Proiectare active pe Hipo.ro

Angajator: Regency Company
Domeniu:
  • Arhitectura - Design - Proiectare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 05.07.2021

    De 20 de ani suntem un partener de încredere al proiectelor de mobilier furnizând clienților noștri materialele de care au nevoie: PAL melaminat, blaturi, MDF și cea mai largă gamă de accesorii de mobilă. Totodată oferim și servicii dedicate: debitare - aplicare cant, consiliere tehnica de specialitate și transport.

    Cerinte

    Dacă ai experiență de minim 2 ani în proiectare și randări 3D;

    Ești absolvent al unei facultăți de profil sau cursuri de specialitate;

    Ai cunoștințe solide de 3Ds Max, Vray și alte programe specifice designului de interior/ proiectare 3D: AutoCAD;

    Cunostinte Adobe (InDesign, Photoshop, Illustrator), Photoshop -constituie avantaj;

    Ești atent la detalii;

    Ești comunicativ, lucrezi bine în echipă și cu termene limită.

    Responsabilitati

    Propuneri de concepte elemente de mobilier și proiectare grafică: canapele, colțare, fronturi uși etc.;
    Modelare, texturare, randare și integrarea elementelor în medii virtuale, cu ajutorul soft-urilor de specialitate;
    Transmiterea către departamentul de producție a schemelor tehnice de execuție și montaj.
    Dacă dorești să te dezvolți într-un mediu de lucru stabil și dinamic, așteptăm CV-ul și portofoliul tău.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,