GESTIONAR - constructii civile

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile SOMET active.

Vezi toate job-urile GESTIONAR - constructii civile active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Angajator: SOMET
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Chitila
  • Actualizat la: 04.08.2021

    SOMET S.A. este o companie romanească cu traditie, ce activeaza in domeniul constructiilor din 1991, specializata in proiecte de metrou, dar cu experienta ampla si in constructiile rezidentiale si hoteliere.

    Obiectivul nostru este sa executam proiecte deosebite intr-un mod eficient si la un standard inalt de calitate cu ajutorul unei echipe unite si puternice.

    Cerinte

    - cunostinte temeinice de gestiune si legislatie
    - cunostinte operare PC
    - minim 5 ani experiență (de preferat in domeniul construcțiilor)
    - bun organizator

    Responsabilitati

    - primeste marfurile care urmeaza a fi bonate la punctele de lucru
    - gestioneaza patrimoniul societatii, obiectele de inventar si mijloacele fixe la punctul de lucru
    - intocmeste procesele verbale de predare - primire a obiectelor de inventar
    - intocmeste note de transfer si bonuri de consum
    - urmareste inregistrarea pe fise de inventar a miscarii obiectelor de inventar si mijloacelor fixe, pe baza de semnatura, la puntele de lucru

    Alte informatii

    - mediu de lucru profesionist
    - pachet salarial și beneficii atractive
    - training, formare și suport continuu pentru dezvoltare profesională
    - carieră într-o societate cu tradiție, aflată în continuă dezvoltare

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (65)