Gestionar - Targu Mures

Angajator: Professional
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Targu Mures
  • Actualizat la: 20.04.2021

    PROFESSIONAL, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, leasing de personal, assessment & development centers, evaluare de personal, audit organizational si training.

    Cerinte

    - Seriozitate
    - Atenție sporită
    - Rapiditate
    - Cunoștințe operare PC (Word, Excel)

    Responsabilitati

    - Coordonarea activității depozitului
    - Realizarea documentelor de livrare
    - Gestionarea și păstrarea corespunzătoare a produselor finite

    Alte informatii

    Program de lucru în schimburi
    Perioadă determinată
    Pachet salarial fix
    Tichete de masa
    Bonus de sezon
    Decont transport comun

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Professional. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Professional >>