Private Chef

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Private Chef active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
    Orase:
  • Strainatate
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 14.05.2021
    Remote work: On-site
    Cerinte

    Studii medii de specialitate
    Experienta in domeniu de minimum 5 ani
    Capacitate de a crea meniuri pentru familie si evenimente oficiale de nivel inalt Capacitatea de a pune in aplicare/ a pregati meniuri pentru familie si evenimente de nivel inalt
    Experienta in bucataria romaneasca si internationala
    Limba engleza: nivel mediu

    Responsabilitati

    Private Chef pentru un ambasador european in Kuwait City;
    Pregatirea meniurilor pentru familia ambasadorului si pentru evenimente de nivel inalt;
    Coordonarea si realizarea aprovizionarii cu alimente/ produsele necesare;
    Verificarea stocurilor existente si permanenta optimizare a acestora.

    Alte informatii

    Salariu: in baza experientei si abilitatilor dovedite
    Contract: minim 12 luni, cu incepere: 01 septembrie 2021
    Se solicita referinte.
    Resedinta + costurile conexe locuintei sunt incluse in pachetul salarial

    Aplica fara CV
    3000 EUR NET / luna
    Strainatate,

    Aplica fara CV
    Strainatate, Job national

    Vezi job-uri similare (16)