Agency Specialist

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 07.05.2021

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    -Orientare catre client;
    -Excelente abilitati de comunicare;
    -Capacitate de organizare si planificare a activitatii;
    -Cunoasterea in detaliu a pachetului Microsoft Office;
    -Proactivitate;
    -Deschidere la provocari specifice job-ului;
    -Persoana autonoma.

    Responsabilitati

    -Suport pentru forta de vanzari, reprezentand legatura dintre sediul central si agentii;
    -Introducerea in sistem a documentelor de asigurare;
    -Implicare in campaniile de conservarea a portofoliului de clienti;
    -Pregatirea sau centralizarea diverselor rapoarte.

    Alte informatii

    Beneficii:

    -Mediu prietenos cu multiple oportunitati de dezvoltare a carierei;
    -Salariu atractiv și compensare anuala suplimentara, in functie de performanta si sprijinul acordat echipei;
    -Tichete de masa, abonament medical privat, polita de asigurare de viata;
    -Concediu suplimentar în funcție de vechime.

    Pentru mai multe informatii ma puteti contacta la numarul: 0731 520 869