AGENT TURISM CU EXPERIENTA - B2C

Angajator: Artem Homine
Domeniu:
  • Turism
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 08.03.2021

    ARTEM HOMINE este agentia de Recrutare de Personal si Consultanta in domeniul Resurselor Umane ce s-a nascut din dorinta de a veni atat in intampinarea companiilor cat si a persoanelor aflate in cautarea unui loc de munca.
    Oferim servicii de recrutare si selectie de personal , evaluare psihometrica de competente profesionale si personalitate , analiza organizationala prin sondaje de opinie a angajatilor , servicii de outplacement , consultanta resurse umane si consiliere in dezvoltarea personala si profesionala .

    Cerinte

    Cerinte

    - experienta anterioara de lucru cu publicul in agentie de turism- minim 1 an - CONDITIE OBLIGATORIE
    - experienta in lucrul cu sistemele de rezervari
    - absolvent de studii superioare ( de preferat economie, turism , geografie)
    - cunostinte bune MSOffice ( EXCEL ) si email
    - cunostintele de limba engleza sa fie la nivel conversational
    - sa te exprimi corect si cursiv in limba romana
    - sa stapanesti calculele matematice, in special procente
    - sa iti placa sa lucrezi in echipa si sa obtii rezultate

    Responsabilitati

    Descrierea jobului

    - asigurarea de consultanță turistică clienților
    - întocmirea documentelor aferente călătoriei
    - preluarea solicitărilor de la clienți și întocmirea ofertelor pentru aceștia
    - rezervarea/vânzarea serviciilor turistice și biletelor de avion către client
    - păstrarea legaturii cu clientii/partenerii

    Beneficii

    • Contract de munca pe perioada nedeterminata
    • Traininguri (in domeniul vanzarilor, soft skills etc)
    • Tichete de masa
    • Asigurare medicala privata
    • Posibilitatea de a merge in infotripuri
    • Vacante cu tarife reduse
    • Zile in plus de concediu
    • Locatie centrala in Ploiesti

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Artem Homine. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Artem Homine >>