Manager Vanzari IT

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Personnel Outsourcing active.

Vezi toate job-urile Manager Vanzari IT active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 12.03.2021

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    Ne dorim:

    • un om de vanzari cu excelente abilitati si o experienta pe care o poate impartasi si altora;
    • o persoana experimentata cu abilitati de management operational al vanzarilor;
    • abilitati de negociere, comunicare, de leadership, puternica orientare spre client ;
    • cunostinte din domeniile: management, marketing si vanzari ,bugetare, operare PC Microsoft Office.

    Responsabilitati

    Ne dorim sa contribui la succesul companiei prin:
    • Stabilirea si dezvoltarea relatiilor cu partenerii;
    • Coordonarea elaborarii strategiilor de vanzari si relatii clienti, asigurand caracterul unitar si convergent al acestora;
    • Propunerea si realizarea programelor de monitorizarea pietii (cunoasterea concurentei, inclusiv politici de pret si comunicare); monitorizarea noilor tendinte in domeniu si propune directii noi de dezvoltare a afacerii;
    • Evaluarea potentialul clienților si al pietei in general, urmarind in permanenta dezvoltarea afacerii.

    Alte informatii

    Vei obtine:
    • Un pachet salarial atractiv (salariul fix si bonusuri in raport cu performanta);
    • Suport profesional de specialitate pentru aprofundarea cunostintelor despre produse si piata;
    • Posibilitatea de a-ti consolida si dezvolta cariera de management in vanzari odata cu dezvoltarea companiei;
    • Telefon, laptop.

    Hybrid

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (127)