Manager Vanzari IT

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 26.01.2021

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal,  de 10 ani pe piata din Romania cu peste 500 de salariati temporari pusi la dispozitia clientilor nostrii cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    Ne dorim:

    • un om de vanzari cu excelente abilitati si o experienta pe care o poate impartasi si altora;
    • o persoana experimentata cu abilitati de management operational al vanzarilor;
    • abilitati de negociere, comunicare, de leadership, puternica orientare spre client ;
    • cunostinte din domeniile: management, marketing si vanzari ,bugetare, operare PC Microsoft Office.

    Responsabilitati

    Ne dorim sa contribui la succesul companiei prin:
    • Stabilirea si dezvoltarea relatiilor cu partenerii;
    • Coordonarea elaborarii strategiilor de vanzari si relatii clienti, asigurand caracterul unitar si convergent al acestora;
    • Propunerea si realizarea programelor de monitorizarea pietii (cunoasterea concurentei, inclusiv politici de pret si comunicare); monitorizarea noilor tendinte in domeniu si propune directii noi de dezvoltare a afacerii;
    • Evaluarea potentialul clienților si al pietei in general, urmarind in permanenta dezvoltarea afacerii.

    Alte informatii

    Vei obtine:
    • Un pachet salarial atractiv (salariul fix si bonusuri in raport cu performanta);
    • Suport profesional de specialitate pentru aprofundarea cunostintelor despre produse si piata;
    • Posibilitatea de a-ti consolida si dezvolta cariera de management in vanzari odata cu dezvoltarea companiei;
    • Telefon, laptop.