Controlor de gestiune

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Help Net Farma active.

Vezi toate job-urile Controlor de gestiune active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Help Net Farma
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Balotesti
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 03.01.2021

    Help Net este organizația care știe că succesul depinde în primul rând de oamenii pe care îi are și de calitatea serviciilor oferite pacienților.
    În echipa Help Net, valorile care ne ghidează sunt: ​​respect, inițiativă, încredere și responsabilitate. Dacă te identifici cu aceste valori și crezi în Bine, te asteptăm in echipa Help Net.

    Vino la Bine! Construiește-ți o carieră din a face bine!

    Cerinte

    Suntem in cautarea unui nou coleg/colege, Controlor de gestiune, care sa ni se alature in departamentul Financiar-Contabil!

    Punct de lucru: Balotesti.

    Asteptari:

    -Experienta intr-un post similar-minim 1 an
    -Studii economice - medii/superioare
    -Abilitati foarte bune de operare PC (pachet MS Office: Word, Excel)
    -Bune abilitati de analiza si concentrare
    -Atentie la detalii
    -Responsabilitate
    -Atitudine proactiva si pozitiva
    -Bune abilitati de comunicare, relationare, prezentare si sustinere a ideilor
    -Permis de conducere, cat.B

    Responsabilitati

    -Urmarirea si verificarea activitatii legate de stocuri (scriptice si faptice)
    -Efectuarea analizelor de gestiune a stocurilor
    -Verificarea receptiilor de marfa, precum si a documentelor de vanzare
    -Intocmirea de raporte privind erorile sesizate la verificarea facturilor si chitantelor si transmiterea lor catre persoanele responsabile
    -Verificarea respectarii procedurilor de lucru impuse in farmacii si reconcilierea datelor
    -Verificarea documentelor interne in farmacii precum: raport de gestiune, registru de casa, fise de magazie pe produs, X casa de marcat, bonuri netransmise la casa de marcat, etc.
    -Participare la inventare

    Beneficii:
    -Posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala
    -Accesul la programe de training specializate si pregatire profesionala
    -Abonament la clinica medicala privata
    -Asigurare de viata
    -Card de fidelitate cu discounturi speciale în Farmaciile Help Net
    -Biblioteca Bookster
    -Masina de serviciu

    Adresa sediu: Str. Malul Rosu, nr.4 Balotesti.
    Activitatea implica deplasarea in punctele de lucru (Farmaciile HelpNet) din Bucuresti si zonele limitrofe.
    Program de lucru: L-V 08:30-17:00.

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (14)