Inginer ceramist

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile CESIRO active.

Vezi toate job-urile Inginer ceramist active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: CESIRO
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Sighisoara
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 09.05.2021

    CESIRO S.A. Sighisoara este unul dintre cei mai mari producatori din Europa de articole din faianta pentru menaj.

    Cerinte

    - Diplomă de studii superioare în domeniul ceramicii;
    - Cunoștinte și experienta privind metodica producției ceramice;
    - Placerea de a lucra cu materialele ceramice sub toate formele lor - de la deschiderea pachetului cu lut pana expedierea pachetului cu obiecte arse;
    - Cunostinte tehnice minime privind procesele de ardere si de automatizari ;
    competente utilizare PC ;
    - Cunoştinte de limba engleză nivel mediu ;
    - Competente de planificare, organizare, coordonare si control al activitatii;
    - Seriozitate, initiativa in modul de rezolvare a problemelor, atitudine corecta în raport cu colaboratorii;
    - Punctualitate si atentie la detalii;
    - Bune abilități de comunicare, spirit de echipa.

    Responsabilitati

    - Răspunde de procesul tehnologic al produselor;
    - Gestionează activitatea echipei din subordine;
    - Asigură buna funcționare a echipamentelor;
    - Implementează procedurile de lucru, și asigură calitatea produselor din sectorul de activitate;
    - Cunoștințe minime tehnice pentru utilaje și echipamente;

    Alte informatii

    - Salariul minim net asigurat este de 2500 lei;
    - Salariul este negociabil în funcție de cunoștințe și capacitatea de învățare;
    - Mediu de lucru competitiv;

    Aplica fara CV
    Pitesti,

    Aplica fara CV
    Arad, Oradea, Timisoara,

    Cluj Napoca,

    Vezi job-uri similare (690)