Functionar Informatii Clienti - IULIUS MALL

Angajator: Iulius
Domeniu:
  • Relatii Publice
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Suceava
  • Actualizat la: 01.12.2020

    With over 20 years of experience, the IULIUS Company is the most important developer and operator of mixed-use projects in Romania. IULIUS developed 260,000 sqm of retail premises and 120,000 sqm of class A office spaces. The company projects include the PALAS IAȘI mixed-use urban ensemble, the IULIUS MALL national network and the UNITED BUSINESS CENTER office building network, which became urban and economic landmarks for the cities where they were developed.

    Cerinte

    - Studii superioare finalizate;
    - Cunoașterea limbii engleze la nivelul mediu (vorbit, corespondență de afaceri);
    - Operare MS Office (Word, Excel);
    - Prezență fizică placută și discurs professional;
    - Capacitate de organizare și prioritizare;
    - Inițiativă și atitudine pozitivă;
    - Flexibilitate, discreție și loialitate.

    Responsabilitati

    Descrierea postului:

    - Primește, distribuie și expediază corespondența către clienții și departamentele din interiorul companiei, conform procedurilor;
    - Răspunde la telefon și oferă informații, în funcție de situații;
    - Primește reclamațiile și sugestiile scrise sau verbale din partea clienților și chiriașilor, comunicându-le ulterior departamentului abilitat în vederea soluționării;
    - Coordonează lucrările speciale de întreținere, anunțând chiriașii despre data la care acestea sunt programate;
    - Contactează chiriașii pentru anunțarea vizitelor;
    - Primirea facturilor emise și distribuirea acestora către chiriași.

    Alte informatii

    Se oferă:

    Pachet salarial motivant;
    Condiții de muncă deosebite, într-un mediu dinamic, stimulativ și motivant;
    Posibilitatea integrării într-o echipă tânără, caracterizată prin performanță și succese dovedite.