Responsabil Gestiune

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Soft Tehnica active.

Vezi toate job-urile Responsabil Gestiune active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Soft Tehnica
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 10.01.2024
    Scurta descriere a companiei

    Hello!

    We are Soft Tehnica, a company that has gathered over 19 years worth of experience in developing software products.

    We are an active presence on IT market, established in 2004 by a small team of specialists with an extensive professional background, motivated by the challenges and satisfactions offered by the entrepreneurial way of thinking.

    Our company is constantly growing, therefore we are always looking for new members who want to join our team.

    Cerinte

    - Capacitatea de a gestiona eficient stocul de produse și de a optimiza costurile de achiziție;
    - Capacitatea de a înțelege specificațiile echipamentelor hardware (monitoare, POS-uri, imprimante fiscale, cântare, scannere, etc.) pentru a livra produsele conform solicitărilor;
    - Experiență în utilizarea SEAP;
    - Atenție la detalii;
    - Capacitatea de a prioritiza și organiza eficient taskurile primite;
    - Proactivitate și implicare în rezolvarea problemelor;
    - Energie, entuziasm și motivație.

    Responsabilitati

    - Vei realiza selecția furnizorilor în funcție de calitatea produselor, termenul de livrare și discounturile oferite;
    - Vei negocia cu furnizorii prețurile de achiziție și termenele de plată;
    - Vei asigura gestionarea corectă a stocului de echipamente pentru clienți;
    - Vei comanda echipamente și produse consumabile conform specificațiilor primite de la colegi sau clienți;
    - Vei prelua necesarul de echipamente de la colegi și le vei preda pe bază de proces verbal;
    - Vei recepționa echipamentele și documentele de livrare și le vei depozita în spațiul dedicat;
    - Vei introduce produsele recepționate în stoc și vei preda facturile de achiziție către departamentul Financiar;
    - Vei realiza toate documentele de intrare și ieșire din companie pentru echipamentele și consumabilele pe care le vei gestiona (facturi, procese verbale, etc.);
    - Vei gestiona retururile și vei transmite echipamentele defecte în service urmărind parcursul acestora;
    - Vei administra și gestiona stocul de echipamente intern (folosite sau care urmează să fie folosite de către angajații sau colaboratorii companiei) în baza proceselor verbale de predare – primire;
    - Vei actualiza evidența circuitului stocului de echipamente intern în aplicația dedicată;
    - Vei colabora cu colegele din departamentul Financiar-Contabil pentru sincronizarea stocului fizic cu cel înregistrat în contabilitate;
    - Vei realiza inventarul echipamentelor, ori de câte ori este necesar;
    - Vei expedia produsele prin curier.

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (44)