Junior Web Developer (full stack)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Baboon Web Design active.

Vezi toate job-urile Junior Web Developer (full stack) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Internet - eCommerce active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: Baboon Web Design
Domeniu:
  • Internet - eCommerce
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 02.11.2020

    Baboon se dorește a fi agenția care oferă clientului un nivel înalt de calitate, la prețuri accesibile. Suntem foarte atenți pe detalii și mergem pe premisa că întotdeauna putem realiza ceva "altfel".

    Nu agreăm mediocritatea și apreciem atitudinea
    "Da, se poate!".

    Pentru noi nu este important doar produsul finit, ci și toată experiența pe care clientul nostru o are în colaborarea cu noi, acesta fiind implicat în dezvoltarea proiectului într-un mod transparent, constructiv și profesionist.

    Ce ne dorim de la viitorul coleg:

    • Este receptiv la feedback si este dornic să învețe lucruri noi
    • Cunoaste: php, javascrip, html sau css (cel putin 2)
    • Gândește structurat, iar pentru el este extrem de important aspectul lucrurilor din jurul lui
    • Comunicativ și cu spirit de echipă
    • Are o gândire "out of the box"
    • Bun cunoscător al limbii engleze
    Responsabilități
    • Comunicare cu clientul în vederea adunării informațiilor de care are nevoie pentru realizarea proiectului
    • Crearea, dezvoltarea și implementarea aplicațiilor web care răspund cerințelor proiectului
    • Rezolvarea problemelor întâmpinate pe parcursul proiectului, în limita cunoștiințelor
    • Testarea site-urilor în conformitate cu specificațiile de realizare
    Beneficii
    • Salarizare atractivă în concordanță cu experiența
    • Un mediu foarte plăcut de lucru
    • Posibilități de dezvoltare și promovare în cadrul companiei
    • Bonusuri în funcție de rezultate
    • Tichete de masă
    • Fresh / snack bar
    • Teambuilding-uri

    Cluj Napoca,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (22)