Administrator de sistem (tehnologii Microsoft)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Kepler Management Systems SRL active.

Vezi toate job-urile Administrator de sistem (tehnologii Microsoft) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Hardware active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: Kepler Management Systems SRL
Domeniu:
  • IT Hardware
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 21.10.2020

    Kepler Management Systems is one of the main Microsoft partners in Romania. We are dedicated in implementing and supporting Dynamics 365 Business Central (Navision) ERP solution.

    For more than 15 years in the market, Kepler successfully helped tens of customers to modernize their IT business systems, improve their operations and work better and easier through the means of Microsoft software solutions for business.

    For Kepler Management Systems both customers and employees are important. We are trying to deliver high quality services to our customer by ensuring that our employees have the best possible environment for productive and fulfilling work.

    Cerinte

    -minim 3 ani experiență ca administrator de sistem pe tehnologii Microsoft (Windows Server, Active Directory)
    -experiență privind configurarea rețelelor (LAN/WAN)
    -experiență privind administrarea și optimizarea bazelor de date (Microsoft SQL Server)
    -experiență administrare servicii Cloud (Microsoft Azure)
    -experiență cu limbaje de scripting (PowerShell, SQL)

    Responsabilitati

    -Administrare sisteme de operare si baze de date: acces utilizatori, backup-uri, asigurare securitate etc.
    -Instalare și configurare software și hardware
    -Monitorizarea performanței, mentenanța și optimizarea sistemelor
    -Parametrizare conturi și stații de lucru
    -Depanare hardware și software, asigurare suport utilizatori
    -Instruire utilizatori privind noile tehnologii, elaborare de documentație

    -Salariu fix atractiv, corelat cu aptitudinile și experiența
    -Mediu de lucru plăcut, aflat într-o locație centrală
    -Program de lucru flexibil, posibilitatea de a lucra de acasa
    -Abonament la servicii medicale
    -Documentație din abundență și finanțarea certificărilor profesionale
    -Acces la ultimele informații și produse software din domeniu
    -Oportunități de dezvoltare în cadrul unei echipe profesioniste și al unor proiecte atractive

    3200 RON NET / luna
    BUCURESTI, Ilfov,

    BUCURESTI,

    3000 - 4000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Stefanestii de Jos,

    Vezi job-uri similare (138)