Economist (Control Documente)

Angajator: LAROPHARM
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 05.06.2020

    Înfiinţată în 2001, Laropharm este o companie farmaceutică solidă, cu o dezvoltare armonioasă în domeniile pe care le abordează: cercetare, producţie şi distribuţie.

    Laropharm deţine una dintre cele mai moderne fabrici de produse farmaceutice, respectând regulile privind Buna Practică de Fabricaţie (GMP) pentru producţia şi distribuţia medicamentelor.

    Cerinte

    Studii economice finalizate;
    Experienta anterioara pe un post similar (verificarea si inrеgistrarеа corecta a documеntelor) – minim 1 an;
    Cunostinte Microsoft Office (in special Excel) – nivel avansat.

    Responsabilitati

    Monitorizeаzа chеltuielile аfеrente proiectelor Departаmentului Vаnzаri & Mаrketing (vеrificarеа si inregistrareа corectа a documentelor);
    Verifica si monitorizeaza intocmirea si executia ofertelor comerciale din punct de vedere financiar, conform procedurilor in vigoare;
    Verifica facturile / deconturile / alte documente de achizitii conform procedurilor in vigoare;
    Intocmeste bugete lunare / anuale / trimestriale pentru proiectele alocate;
    Intretine relatia cu Departamentul Vanzari & Marketing pentru proiectele alocate;
    Intocmeste rapoartele financiare solicitate de catre superiorul direct / conducerea companiei.

    Alte informatii

    Beneficii:
    tichete de masa;
    abonament medical la o retea de clinici private;
    transport asigurat.