Electromecanic

Angajator: Smithfield Romania
Domeniu:
  • Altele
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 26.03.2020
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Liceu profil electric;
    Minim 3 ani experienta ca electrician de intretinere;
    Disponibilitate de a lucra in schimburi;
    Flexibilitate in gestionarea responsabilitatilor zilnice;
    Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;

    Responsabilitati

    Supravegheaza si asigura functionarea in paramentrii a instalatiilor si echipamentelor electrice/mecanice din zona de lucru alocata;
    Intervine in caz de avarii electrice/mecanice, remediaza si raporteaza interventiile efectuate;
    Semnaleaza orice avarie sau situatie care poate conduce la o avarie;
    Efectueaza mentenanta electrica/mecanica a echipamentelor conform programului de mentenanta si/sau ordinelor de lucru;
    Intretine buna functionare a instalatiilor prin lucrari de mentenanta preventiva;
    Asigura operarea echipamentelor, in caz de nevoie;

    Alte informatii

    ► Alătură-te unei mari echipe internaționale!

    ► Oferim stabilitate și numeroase posibilități de dezvoltare a carierei.

    ► Suntem o companie în continuă creștere și dezvoltare.