TEHNICIAN MENTENANTA

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile AKWEL active.

Vezi toate job-urile TEHNICIAN MENTENANTA active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Controlul calitatii active pe Hipo.ro

Angajator: AKWEL
Domeniu:
  • Controlul calitatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Arad
  • Timisoara
  • Actualizat la: 15.12.2023
    Remote work: On-site

    Responsabilitati:

    •    realizeaza activitatea de mentenanta (curativa si preventiva) conform planificarilor
    •    garanteaza disponibilitatea operationala a mijloacelor de productie asigurandu-se de punerea in functiune si verificarea masinilor asupra carora s-a intervenit
    •    completeaza rapoartele privind interventiile efectuate
    •    actualizeaza documentatia tehnica si dosarele masinilor
    •    propune imbunatatiri ale mijloacelor de productie in scopul de a optmiza conditiile de securitate, calitatea si costul productiei.

    PROFILUL CANDIDATULUI:
    •    cunostinte de electrica, hidraulica, pneumatica, mecanica generala si automatizari
    •    calificare de electrician si cunostinte de ELECTRICA si HIDRAULICA - sunt obligatorii
    •    exprienta min. 3 ani in mentenanta, mediu industrial
    •    rigoare, reactivitate, autonomie, spirit de initiativa, disponibilitate
    •    implicare, dorinta de a evolua din punct de vedere tehnic, spirit de analiza si diagnoza,
    •    cunoasterea unei limbi straine (franceza sau engleza) reprezinta un avantaj.

    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Ploiesti, Timisoara, Brazi,