KFC Targu Mures isi mareste echipa!

Angajator: KFC
Domeniu:
  • Altele
  • Educatie - Training
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Targu Mures
  • Actualizat la: 20.09.2020

    KFC este un lant american de restaurante, detinut de YUM! Brands. La nivel mondial suntem prezenti in peste 109 tari, cu peste 15.000 restaurante si peste 750 000 angajati .
    Clientilor nostri le servim produse din pui, pregatite conform unei retete originale. In Romania, primul restaurant KFC a fost deschis in 1997 in Bucuresti, iar astazi exista peste 80 restaurante in toata tara si peste 2500 angajati. Zi de zi, noi ne ghidam dupa 3 principii: Fii tu in varianta ta cea mai buna!, Implica-te si diferentiaza-te! si Distreaza-te!

    Cerinte

    Suntem Customer Maniaci, clientii nostri fiind cei mai importanti pentru noi.
    Zi de zi, noi ne ghidam dupa 3 principii: Fii tu in varianta ta cea mai buna! Implica-te si diferentiaza-te! Distreaza-te!

    Locatii Targu Mures:

    - KFC Tg.Mures Drive Thru: Bd. Gheorghe Doja, nr 64- 68 (parcare Kaufland);
    - KFC Tg.Mures Shopping City: Calea Sighisoarei, Nr 51.

    Hai intr-o echipa #pebune!

    Responsabilitati

    Ce trebuie sa faci:

    - Pregatesti produsele tale preferate din pui;
    - Te asiguri ca produsele sunt servite corespunzator;
    - Estimezi necesarul de produse și participi la inventarele periodice;
    - Pastrezi curatenia utilajelor si a locatiei;

    Ce iti oferim:

    - Tichete de masa (15 Lei / zi);
    - Program de lucru variat si flexibil, in 2 schimburi: full time - 8h, part time - 4h, 6h, weekend;
    - Acces facil in locatie astfel incat sa ai mai mult timp pentru tine;
    - Majorari salariale in raport cu timpul petrecut in companie: 6 luni, 1 an, 2 ani;
    - Decont transport la tura de închidere a restaurantului;
    - Contract de munca pe perioada nedeterminata;
    - Numar zile concediu de odihna: 21;
    - Bonus vechime 1 an in companie - 50% din salariu net;
    - Program clar de instruire si dezvoltare personala si profesionala;
    - Siguranta unui loc de munca stabil si corect, pe termen lung.