Junior Marketing Specialist, Bucuresti

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile DARE active.

Vezi toate job-urile Junior Marketing Specialist, Bucuresti active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Publicitate - Agentii publicitate active pe Hipo.ro

Angajator: DARE
Domeniu:
  • Marketing
  • Publicitate - Agentii publicitate
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 01.03.2020

       DARE (Development Advice & Resources) is a consultancy company with a focus on helping organizations realize the potential in their people and on helping people discovering their talents. Services are organized into four areas: People Strategy; Organizational Performance; Talent Management; Adoption and Change Management Execution.

    Cerinte

    Educaţie:
    • Studii superioare de profil – Marketing, Comunicare, PR
    • Limba engleză – nivel avansat
    • Cunoştinţe foarte bune PC – MS Office, Internet
    Experienţă:
    • Minim 2 ani de zile pe o poziție similară.

    Alte cerințe:
    Comunicare foarte bună, spirit de echipă, seriozitate, responsabilitate, organizare, creativitate și asumare.

    Responsabilitati

    • Suport în toate activitățile de Marketing, PR, Comunicare;
    • Suport în organizarea evenimentelor la care va participa compania (congrese, conferințe, târguri, expoziții, manifestări științifice etc.), privind asigurarea materialelor promoționale și publicitare, organizarea transportului de materiale, asigurarea cazărilor și transportului reprezentanților companiei la evenimente;
    • Menținerea legăturii cu furnizorii de materiale publicitare;
    • Elaborarea periodică a rapoartelor specifice și a analizelor;
    • Monitorizare rezultate campanii online;
    • Colaborarea strânsă cu toate departamentele, în vederea culegerii de date necesare întocmirii analizelor.

    Oferim un mediu de lucru dinamic, cu oportunități de creștere și dezvoltare, pachet financiar în concordanță cu piața, cunoștințele și experiența, beneficii.

    Aplica fara CV
    Hybrid

    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (109)