TALENT ACQUISITION OFFICER

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile FIRST BANK active.

Vezi toate job-urile TALENT ACQUISITION OFFICER active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Angajator: FIRST BANK
Domeniu:
  • Banci
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 13.02.2020
    Remote work: On-site

    RESPONSABILITATI & ATRIBUTII

    • Asigurarea proiectelor de recrutare si selectie end to end, de la definirea profilului candidatului, identificarea canalelor de recrutare, selectia candidatilor pana la ofertare;
    • Mentinerea unei comunicari deschise cu candidatii pe tot parcursul procesului de recrutare;
      Asigurarea unui proces de selectie de personal transparent si obiectiv;
    • O buna comunicare si relationare cu directorii de structuri in vederea eficientizarii procesului de recrutare si selectie;
    • Asigurarea unei bune colaborarii cu colegii responsabili de administrarea personalului si de transmiterea catre acestia in timp util a documentelor necesare intocmirii
    Contractului Individual de Munca a candidatilor selectati; Participarea la diverse evenimente de cariera. CERINTE
    • Absolvent studii superioare specializate (psihologie, socio-umane, studii economice);
    • Experienta de minim 3 ani in recrutare;
    • Limba engleza nivel avansat;
    • Atitudine proactiva, orientare catre clientul intern si extern;
    • Bune abilitati de comunicare, prezentare si negociere; de organizare si planificare
    • Capacitate de observatie şi analiza comportamentala;
    • Capacitatea de a gestiona variate proiecte in paralel;
    • Capacitatea de gestionare eficienta a timpului si a prioritatilor;
    Abilităţi de lucru in echipă.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (20)