Consultant Vanzare Online Cosmetice Premium (Showroom zona Berceni)

Angajator: QLT
Domeniu:
  • Internet - eCommerce
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 14.01.2020

    Simți că a venit momentul să faci o schimbare în carieră? Dacă ești în căutarea unui job de calitate, te invităm să ne trimiti cv-ul. Mâine poate fi prima zi în care să vă valorificați potențialul exact așa cum doriți.

    "Pesimistul vede dificultăți în orice oportunitate. Optimistul găsește oportunități în orice dificultate.” (Winston Churchill)"

    Cerinte

    Vanzare online de produse cosmetice, premium brand- Showroom Zona Berceni, langa metroul Aparatorii Patriei.

    Cerinte:
    • Constituie avantaj experienta pe o pozitie similara (promoter, beauty advisor, consultant vanzare online etc.);
    • Persoana pasionata de produsele de infrumusetare;
    • Excelente abilitati de comunicare si relationare;
    • Orientare spre client si spre indeplinirea obiectivelor de vanzare;
    • Persoana atenta la detalii, perseverenta;
    • Aspect si atitudine placuta.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:
    • Consilierea clientilor companiei prin intermediul telefonlui si direct in cadrul showroom-ului;
    • Facturare, procesare comenzi online si directe, pregatire colete- ambalare si etichetare produse;
    • Ofera informatii despre produsele companiei si propune solutii in functie de necesitatile clientilor.

    Alte informatii

    Oferta:
    • Salariu 2500 lei net + prime de sarbatori;
    • Program full-time, L-V, 9-18;
    • Locatie Showroom zona Berceni, langa metroul Aparatorii Patriei.