Junior Business Developer

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ALTEN Romania active.

Vezi toate job-urile Junior Business Developer active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: ALTEN Romania
Domeniu:
  • Inginerie
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 02.01.2020

    ALTEN Romania, part of the international ALTEN Group - with a unique position as Leader in IT & Engineering Consulting, provides support for its clients’ development strategies in the fields of innovation, R&D and IT systems since 1996. The company comprises 2 divisions specialized on its core capabilities: ENGINEERING and IT. These two divisions are: ALTEN TECHNO and ALTEN IT.

    Cerinte

    Experienta in vanzarea de servicii;
    Absolvent studii superioare profil tehnic;
    Bune abilitati de comunicare si relationare;
    Cunostinte avansate de limba engleza;
    Cunostinte limba franceza.

    Responsabilitati

    ALTEN ROMNIA te invita sa te alaturi echipei de Business Development. Pe parcursul acestei colaborari vei avea ocazia sa iti dezvolti abilitatile de vanzare si relationare cu clientii.
    De asemenea, te vei familiariza cu recrutarea si selectia de personal si provocarile acestui domeniu.
    Daca esti pasionat de tehnologie si dornic sa iti consolidezi cunostintele acumulate, te invitam cu drag sa te alaturi echipei noastre.
    Misiunea ta este sa te pui in valoare! Noi iti oferim mediul potrivit!

    Hybrid

    Aplica fara CV
    4000 - 5000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (227)