SEF DE ECHIPA RULAJ

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile SEGULA TECHNOLOGIES ROMANIA active.

Vezi toate job-urile SEF DE ECHIPA RULAJ active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Transporturi active pe Hipo.ro

Angajator: SEGULA TECHNOLOGIES ROMANIA
Domeniu:
  • Altele
  • Inginerie
  • Transporturi
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Titu
  • Actualizat la: 13.01.2020

    Grupul Segula Technologies este un partener european de prim plan pentru servicii de proiectare cu inalta valoare adaugata: inginerie tehnologica, informatica, consulting, externalizare. Paleta larga de meserii si expertize a Segula Technologies se adreseaza principalelor sectoare economice: automobile, aeronautic, naval, energetic, telecomunicatii, banci, asigurari.

    Cerinte

    • Studii tehnice (medii sau superioare);
    • Experienta in rulaj auto pe drumuri publice/pista;
    • Bune cunostinte tehnice in domeniul autovehicule rutiere;
    • Persoana organizata, cu bune abilitati de comunicare;
    • Cunostinte Microsoft Office;
    • Cunostinte limbi straine- constituie un avantaj;
    • Permis conducere categoria B.
    • Disponibilitate pentru lucru in 3 schimburi;

    Responsabilitati

    • Coordoneaza echipa de testare/rulaj auto pe schimbul de care este responsabil;
    • Se asigura ca sunt respectate conditiile procedurale stricte de rulaj ale
    autovehiculelor, tinand cont de cerintele clientului si de caracteristicile tehnice ale
    acestora;
    • Instruieste soferii cu privire la conditiile de testare;
    • Organizeaza testele de rulaj cu vehicule pe schimbul de care este responsabil;
    • Intocmeste rapoarte de activitate;

    Alte informatii

    Oferim:
    • Pachet salarial motivant;
    • Asigurare medicala;
    • Transport asigurat;
    • Mediu de lucru international.