Angajam personal supermarket in Timisoara

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 17.11.2019

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    - Studii medii
    - Persoana responsabila si constiincioasa
    - Persoana dornica de acumularea a noi cunostinte
    - Disponibilitate pentru munca in 2 schimburi

    Responsabilitati

    - Raspunde permanent de aprovizionarea raioanelor cu produsele din depozit
    - Raspunde de inlocuirea etichetelor de pret
    - Raspunde de asezarea marfii in depozit
    - Raspunde de informarea clientilor cu privire la produsele magazinului
    - Raspunde de scanarea produselor cumparate de clienti

    - Salariu incadrare 2395 lei BRUT Full time/1451 lei BRUT Part time
    - Tichete de masa in valoare de 15 lei
    - Bonus de recomandare 400 lei NET
    - Decont transport 100 lei NET
    - Bonus de prezenta 240-300 lei NET
    - Bonus trimestrial de performanta
    - Posibilitate de 15% reducere pentru produsele marca proprie
    - Program de lucru 7:00-15:30 14:00-22:00