Casier

Angajator: dm drogerie markt
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 11.12.2019

    dm drogerie markt este unul dintre cele mai mari lanţuri de drogherii din Europa centrală, intrând în categoria celor mai puternice magazine de retail specializate în beauty, wellness, baby şi uz casnic cu o ofertă de peste 14. 000 de produse.
    Corectitudinea şi încrederea ne ghidează acţiunile atât atunci când vorbim despre clienţii şi angajaţii noştri, cât şi atunci când vorbim despre partenerii noştri. Dorim să cooperăm cu aceştia pe termen lung, în mod fiabil şi corect, pentru ca ei să ne recunoască drept un partener cu care îşi pot realiza obiectivele.

    Cerinte

    • Studii medii
    • Deschidere, profesionalism, punctualitate şi perseverenţă
    • Experiența în gestiunea mărfurilor și în gestiunea încasărilor, constituie un avantaj
    • Cunoştinţe de limbi străine (limba germană), constituie un avantaj
    • Capacitatea de a realiza obiectivele aflate în aria de responsabilitate
    • Capacitatea de a lucra într-un mediu de lucru dinamic, în continuă schimbare

    Responsabilitati

    • Orientarea spre client – oferirea de consultanță și asistență
    • Orientarea spre munca în echipă
    • Adaptabilitate/Flexibilitate
    • Disponibilitate pentru deplasări
    • Disponibilitate pentru program de lucru flexibil și/sau prelungit
    • Întocmire facturi pentru clienți – la cerere
    • Aprovizionare marfă la raft conform standardului dm

    Alte informatii

    Oferim:
    • Munca într-o echipă dinamică
    • Dezvoltare profesională și personală
    • Un post sigur, într-o companie prezentă în mai multe tări europene
    • Program flexibil
    • Bonusuri din vânzări
    • Pachet salarial motivant
    • Bonuri de masă
    • Asigurare medicală privată