Asistent vanzari Bucuresti

Angajator: Sarkkrom Trading SRL
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 13.11.2019

    Tommy Hilfiger a deschis in 2007 primul magazin in Romania si a continuat expansiunea prin dechiderea a cate unui magazin minim pe an. In 2019 detine 13 magazine proprii in Bucuresti si in tara si are proiecte de dezvoltare in alte orase.

    Cerinte

    - diploma/certificat absolvire cel putin studii medii;
    - cunostinte de limba engleza;
    - cunostinte sisteme informatice si de registru de casa;
    - capacitate foarte buna de comunicare si relationare
    - atentie distributiva si simt pentru detaliu semnificativ;

    Responsabilitati

    - sa devina expert pe produsele din aria sa de raspundere
    - sa mentina o infatisare curata si placuta - atat pentru barbati cat si pentru femei
    - sa aiba un nivel ridicat al serviciului fata de clienti manifestat prin bunavointa si politete
    - responsabil cu inlocuirea articolelor vandute
    - sa se asigure ca instructiunile privind marfurile sunt urmate si ca prezentarea vizuala a bunurilor din magazin reflecta brand-ul.
    - sa aranjeze produsele pe rafturi pe sub colectii si pe grupuri de culori
    - sa impacheteze produsele in dimensiunile A4, pentru o mai buna prezentare
    - sa puna sistemul de alarma si sa marcheze eticheta cu pret
    - sa mentina nivelul stocului pentru toate produsele si sa tina inventarul
    - sa lucreze impreuna cu managerul de departament si sa informeze despre remarcile clientilor sau plangerile acestora referitoare la produse

    Alte informatii

    BENEFICII

    Pachet salarial atractiv
    Training de vanzari & produs
    Uniforma oferita de companie
    Posibilitate de avansare