Tehnician CNC - Timisoara

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Inginerie
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 14.10.2019

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Candidatul ideal :

    -Studii medii sau superioare
    -Experienta in prelucrarea prin aschiere de minim 2 ani
    -Cunostinte programare si operare masini cu comanda numerica
    -Cunostinte de interpretare a unui desen tehnic
    -Cunostinte de utilizare a instrumentelor de masura
    -Disponibilitate pentru lucru in 2 schimburi

    Responsabilitati

    Principalele atributii ale postului sunt :

    -Creearea, Post-editarea si optimizarea programelor CNC
    -Reglarea masinilor CNC in conformitate cu planul de productie
    -Verificarea calitatii produselor si respectarea desenelor tehnice de executie
    -Efecuarea intretinerii Autonome

    Alte informatii

    Ce oferim :

    -Salariu competitiv si alte beneficii
    -Tichete de masa la valoarea nominala de 15 lei
    -Al 13-lea salariu
    -Bonus anual de pana la 1200 lei brut, acordat in functie de performantele companiei
    -Bonus de recomandare a unui coleg: 1200 lei brut/recomandare
    -Ore suplimentare platite dublu
    -Asigurare medicala pentru tine si familia ta
    -Transport asigurat din Timisoara si Dumbravita
    -Oportunitati de dezvoltare profesionala (cursuri si specializari)
    -Pachet de discount pentru activitati sportive wellness
    -Conditii foarte bune de lucru (mediu curat, temperatura potrivita)
    -Team building-uri evenimente

    Pentru programarea interviurilor sunati la 0731520741 / 0728854950.