Biochimist / Nutritionist / Farmacist (Vanzare & Promovare Parafarmaceutice)

Angajator: QLT
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 21.10.2019

    Simți că a venit momentul să faci o schimbare în carieră? Dacă ești în căutarea unui job de calitate, te invităm să ne trimiti cv-ul. Mâine poate fi prima zi în care să vă valorificați potențialul exact așa cum doriți.

    "Pesimistul vede dificultăți în orice oportunitate. Optimistul găsește oportunități în orice dificultate.” (Winston Churchill)"

    Cerinte

    Compania distribuie si promoveaza un brand american de produse parafarmaceutice premium in farmaciile de lant din tara.

    Cerinte:

    Experienta pe o pozitie similara si in vanzare teren:
    Experienta minima in vazare OTC-uri, servicii sau aparatura medicala;
    Excelente abilitati de negociere, prezentare si relationare;
    Disponibilitate la deplasari;
    Carnet auto categoria B.

    Responsabilitati

    Crearea, dezvoltarea si mentinerea unor relatii constructive cu farmaciile de lant din zona alocata;
    Sustinerea activitatilor specifice de marketing, vanzare, negocieri contractuale;
    Vizite la clienti pe zona alocata din Bucuresti.

    Alte informatii

    Salariu fix negociabil in functie de experienta;
    Bonus lunar, tichete de masa, logistica necesara.