Reprezentant vanzari

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GiGroup Romania active.

Vezi toate job-urile Reprezentant vanzari active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: GiGroup Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 25.12.2019

    We #changelives! Descoperă oportunități globale cu GI Group Holding, un pionier în servicii HR care valorizează și promovează evoluția carierei tale.

    Parte a unei echipe de peste 6700 de specialiști prezenți în 34 de țări, noi ne angajăm să dezvoltăm piața muncii prin soluții inovatoare și personalizate. Alege să lucrezi într-un mediu care apreciază valoarea personală și profesională.

    Construiește-ți cariera cu noi! Contactează-ne pentru a explora cum te putem ajuta.

    Cerinte

    - Studii superioare fializate cu diploma de licenta (economice sau marketing);
    - 2 ani experiență intr-o poziție similară;
    - Cunoştinţe de limba engleză si utilizare pachet MS Office (nivel mediu-avansat);
    - Permis categoria B si disponibilitate pentru deplasari in jud. TM+ Bihor;
    - Bune abilitati de comunicare, vanzare, negociere si prezentare a serviciilor companiei;
    - Capacitate de analiză, sinteză și capacitatea de a rezolva problemele;
    - Capacitatea de a crea si mentine relatii de durata cu clientii;
    - Organizat, convingator si dinamic;
    - Dorinta de a incheia o colaborare pe termen lung.

    Responsabilitati

    - Dezvoltarea si coordonarea intregii activități de vanzări in zona de acoperire ;
    - Prezinta si promoveaza serviciile, incheie contracte si urmareste derularea acestora in conformitate cu politicile comerciale ale societatii;
    - Stabileste obiective pentru activitatea proprie;
    - Intocmeste analize si rapoarte conform cerintelor organizatiei;
    - Realizarea cifrei de vanzare și a profitului din vanzări in zona de acoperire in fiecare lună;
    - Colaboreaza cu personalul operativ din zona si din sediul central pentru buna deservire a clientilor;
    - Monitorizeaza permanent activitatea concurenței in zona acoperită;
    - Propune si implementeaza planuri de acțiune in vederea creșterii vanzărilor și a obținerii de profit in zonă.

    Ce vei gasi la noi:

    - Pachet salarial atractiv;
    - Bonusuri de performanță;
    - Mașină de serviciu și alte beneficii;
    - Un mediu de lucru prietenos si constructiv.

    Asteptam cu interes CV-ul tau. Pentru mai multe detalii nu ezita sa ma contactezi la nr. de tel. 0728.303.784.

    Arad, Cluj Napoca, Timisoara,

    Aplica fara CV
    5000 - 6500 RON NET / luna
    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Craiova, Timisoara,

    Vezi job-uri similare (7)