Reprezentant vanzari

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 22.11.2019

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    - Studii superioare fializate cu diploma de licenta (economice sau marketing);
    - 2 ani experiență intr-o poziție similară;
    - Cunoştinţe de limba engleză si utilizare pachet MS Office (nivel mediu-avansat);
    - Permis categoria B si disponibilitate pentru deplasari in jud. TM+ Bihor;
    - Bune abilitati de comunicare, vanzare, negociere si prezentare a serviciilor companiei;
    - Capacitate de analiză, sinteză și capacitatea de a rezolva problemele;
    - Capacitatea de a crea si mentine relatii de durata cu clientii;
    - Organizat, convingator si dinamic;
    - Dorinta de a incheia o colaborare pe termen lung.

    Responsabilitati

    - Dezvoltarea si coordonarea intregii activități de vanzări in zona de acoperire ;
    - Prezinta si promoveaza serviciile, incheie contracte si urmareste derularea acestora in conformitate cu politicile comerciale ale societatii;
    - Stabileste obiective pentru activitatea proprie;
    - Intocmeste analize si rapoarte conform cerintelor organizatiei;
    - Realizarea cifrei de vanzare și a profitului din vanzări in zona de acoperire in fiecare lună;
    - Colaboreaza cu personalul operativ din zona si din sediul central pentru buna deservire a clientilor;
    - Monitorizeaza permanent activitatea concurenței in zona acoperită;
    - Propune si implementeaza planuri de acțiune in vederea creșterii vanzărilor și a obținerii de profit in zonă.

    Ce vei gasi la noi:

    - Pachet salarial atractiv;
    - Bonusuri de performanță;
    - Mașină de serviciu și alte beneficii;
    - Un mediu de lucru prietenos si constructiv.

    Asteptam cu interes CV-ul tau. Pentru mai multe detalii nu ezita sa ma contactezi la nr. de tel. 0728.303.784.