Agent vanzari prin telefon Slobozia

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile UPC Romania active.

Vezi toate job-urile Agent vanzari prin telefon Slobozia active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: UPC Romania
Domeniu:
  • Telecomunicatii
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Slobozia
  • Actualizat la: 18.12.2019

    Suntem prezenți în peste 300 de localități cu serviciile noastre de televiziune (digitală, analogică și prin satelit) și telefonie, conectăm 1.179.500 de clienți la universul digital, prin tehnologii de ultimă generație, oferim customer experience și ne bucurăm de un portofoliu bogat de produse și servicii, unele aduse în premieră în România.
    Alege să fii și tu unul dintre membrii echipei UPC România!

    Cerinte

    • Îți dorești să lucrezi într-o echipă dinamică, pasionată de domeniul vânzărilor?
    • Interacționezi cu ușurintă cu ceilalți și îți place să dezvolți noi relații?
    • Îți plac provocările și ești motivat de atingerea obiectivelor de vânzări?
    • Ai cunoștințe generale de internet?
    • Ai studii medii finalizate?
    Dacă da, te așteptăm în echipa UPC!

    Responsabilitati

    • Efectuezi vânzări prin telefon atât către prospecții noi cât și către clienții din baza de date în vederea îndeplinirii targetului lunar;
    • Identifici oportunități de vânzare și persoanele de decizie;
    • Contactezi telefonic potențialii clienți și identifici nevoile cu scopul de a propune spre vânzare produse și servicii care se potrivesc nevoilor exprimate de către aceștia.

    Alte informatii

    Ce îți oferim:
    • Oportunitatea de dezvoltare a abilităților de comunicare și negociere;
    • Oportunitatea de a lucra într-o echipă de profesioniști energici și perseverenți;
    • Dezvoltare profesională într-o companie multinațională;
    • Program de muncă flexibil;
    • Pachet salarial format din venit fix si bonusuri în funcție de performanțele tale din vânzări + alte beneficii!

    Calarasi, Constanta, Slobozia,

    Slobozia,

    Slobozia,

    Vezi job-uri similare (6)