Inginer De Proces

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Inginerie
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 21.08.2019

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Gi Group România recrutează Inginer De Proces pentru o companie producătoare de componente auto, un important dezvoltator în tehnologii, soluții și servicii de propulsie.

    Cerințe:

    ➣ Diplomă Universitară - Inginer specializat în Mecanică;
    ➣ Minim 2 ani de experiență;
    ➣ Personă organizată cu bune abilități de comunicare;
    ➣ Limba engleză la un nivel mediu.

    Responsabilitati

    Responsabilităti:

    ➣ Planifică și gestionează proiectele urmând procedurile interne;
    ➣ Responsabil de execuția și verificarea pieselor;
    ➣ Evaluarea ofertelor comerciale ale furnizorilor;
    ➣ Gestionează bugetul proiectului;
    ➣ Gestionează producția și dacă este cazul aduce îmbunătătiri;
    ➣ Furnizarea și urmărirea documentației de producție.

    Alte informatii

    Beneficii:

    ➣ Salariu atractiv;
    ➣ Tichete de masă;
    ➣ Reduceri la clinică Medlife;
    ➣ 7Card;
    ➣ Transportul asigurat.