Group Accountant (Cluj-Napoca)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Ursus Breweries active.

Vezi toate job-urile Group Accountant (Cluj-Napoca) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Ursus Breweries
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 31.08.2019
    Remote work: On-site

    Candidatul ideal

    Cerinte:

    • Studii superioare economice;
    • Experienta in domeniul contabil – minim 3 ani;
    • Cunostinte de operare PC: Nivel avansat (MS Office, SAP, ERP);
    • Abilitati analitice bune si de organizare / planificare;
    • Abilitati excelente de comunicare;
    • Engleza scris si vorbit nivel avansat;
    • Abilitati pentru lucrul in echipa;

    Descrierea jobului

    Responsabilitati:

    • Efectueaza analiza si reconcilierea conturilor de carte mare pe Registrul de Grup;
    • Realizeaza reconcilierea lunara cu companiile din cadrul grupului;
    • Emiterea lunara / trimestriala a facturilor cu costuri de refacturat catre terti sau parteneri din Grup;
    • Inregistreaza in modulul financiar notele contabile primite din business.

    Descrierea companiei

    Ursus Breweries este cel mai mare producător de bere din România. Mărcile din portofoliul Ursus Breweries sunt: URSUS, Timișoreana, Ciucaș, Grolsch, Peroni Nastro Azzurro, Redd’s, Stejar, Azuga, Pilsner Urquell și St Stefanus.

    Nota de informare cu privire la prelucrarea datelor personale ale candidatilor >>

    Cluj Napoca,

    Hybrid

    Remote

    Vezi job-uri similare (16)