Grafician - Otopeni

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile SOLI active.

Vezi toate job-urile Grafician - Otopeni active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Arhitectura - Design - Proiectare active pe Hipo.ro

Angajator: SOLI
Domeniu:
  • Arhitectura - Design - Proiectare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Otopeni
  • Actualizat la: 22.10.2019

    SOLI a aparut din dorinta de a oferi clientilor si candidatilor nostri solutii inovative si o noua abordare a proceselor clasice de recrutare.

    Cerinte

    - Cunostinte de design interior (ideal si ceva experienta... reprezinta un plus)
    - Ceva experienta in domeniul grafica / publicitate / productie publicitara
    - Cunostinte programe de design 3D (modelare / randare). Se lucreaza in SketchUp, insa se poate invata la locul de munca daca candidatul are o cunostinte de baza pentru 3D.
    - Limba Engleza - nivel conversational
    - Carnet de sofer Cat. B - avantaj

    Responsabilitati

    - Responsabil de proiectarea standurilor de expozitie, conform cerintelor clientului
    - Se lucreaza in SketchUp, insa se poate invata la locul de munca, in masura in care candidatul are cunostinte de alte programe de design 3D
    - Foarte rar se foloseste Corel (pentru ajustare grafica).
    - Mentine legatura cu clientii (local/international)

    Alte informatii

    Ne dorim ca data de start sa fie :15 Sept - 1 Oct 2019.

    700 - 1500 EUR NET / luna
    BUCURESTI, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (55)