Recruitment Consultant

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GiGroup Romania active.

Vezi toate job-urile Recruitment Consultant active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Angajator: GiGroup Romania
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 02.10.2019

    We #changelives! Descoperă oportunități globale cu GI Group Holding, un pionier în servicii HR care valorizează și promovează evoluția carierei tale.

    Parte a unei echipe de peste 6700 de specialiști prezenți în 34 de țări, noi ne angajăm să dezvoltăm piața muncii prin soluții inovatoare și personalizate. Alege să lucrezi într-un mediu care apreciază valoarea personală și profesională.

    Construiește-ți cariera cu noi! Contactează-ne pentru a explora cum te putem ajuta.

    Cerinte

    Gi Group este o companie de top in domeniul furnizarii serviciilor de resurse umane, cu o prezenta in peste 57 de tari la nivel global si cu un istoric de peste 10 ani pe piata din Romania.

    Suntem in cautarea unui nou coleg, de preferat cu experienta in domeniu (6-12 luni), pasionat de interactiunea si comunicarea cu oamenii.

    Suntem o echipa tanara dar profesionista si garantam o experienta semnificativa, daca ni te alaturi!

    Responsabilitati

    Rolul pe care îl oferim, are deschidere către diverse domenii de activitate, atât pentru Permanent Placement cât și pentru Temporary Workforce.

    Vei avea ocazia sa gestionezi un proces de recrutare end-to-end, pentru roluri din domenii diversificate, precum: productie, logistica, BPO, financiar-contabil, bancar, administrativ, sales, tehnic, etc.

    Trebuie sa știi engleză și să fii obișnuit cu volume mari și timeframe-uri strânse.

    Hybrid

    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (33)