CONSILIER VANZARI, Locatie:Bucuresti

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile SalesConsulting active.

Vezi toate job-urile CONSILIER VANZARI, Locatie:Bucuresti active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: SalesConsulting
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 24.09.2019

    Sales Consulting activates on the HR market since 1998, having a national coverage in several areas of expertise: recruiting and selection assessment center HR market mapping/due diligence projects, personnel leasing, payroll.

    Sales Consulting has 2 fully operational branches: Cluj-Napoca (also the head-office) and Bucharest.
    We are developing various projects (Recruitment, Training and Consultancy) in some of the most varied type of industries:
    - AUTOMOTIVE/PRODUCTION/ENGINEERING (Specialists and Middle & Top Management positions)
    - OUTSOURCING (BPO/SSC/CC)
    - IT & C (C++, C#, .NET, Java, Linux etc)
    - FMCG (sales & purchasing positions; all levels)
    - PHARMA (all levels)

    Cerinte

    Clientul nostru o marca consacrata in gastronomia si vinurile fine din Romania,cu o vechime de peste 100 de ani, este una dintre cele mai iubite marci de gastronomie fina din Franta.

    — Capacitatea de asimilare si analiza;
    — Capacitatea de adaptare la nou;
    — Capacitatea de a lucra independent sau in echipa;
    — Incredere in sine, amabilitate, spirit de echipa, initiativa si sociabilitate;
    — Dorinta de a se informa si de a invata.

    Responsabilitati

    — Asezarea si ordonarea produselor in raft si in vitrina;
    — Asigurarea necesarului de marfa la raft;
    — Ordonarea marfii pe categorii de produse si pe tipuri de produse conform fisei de merchandising primita de la responsabilul magazinului;
    — Expunerea marfii intr-o maniera estetica, atragatoare si usor accesibila clientilor conform planului de merchandising indicat de catre responsabilul magazinului;——— — Intretinerea si curatenia periodica a spatiului din magazin, impreuna cu mentinerea unei atmosfere ambientale placute;
    — Primirea clientilor in magazin si asistarea acestora pe toata durata prezentei lor in magazin;
    — Informarea clintilor cu privire la produse, preturi, promotii, etc.;
    — Identificarea produselor care nu se vand si raportarea directorului de magazin;
    — Intocmirea zilnica a registrului de casa;
    — Intocmirea zilnica a rapoartelor de gestiune si de activitate.

    * Only the eligible candidates will be contacted. Thank you for your interest!

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (44)