Receptionista Bucuresti

Angajator: Professional
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 18.07.2019

    PROFESSIONAL, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, leasing de personal, assessment & development centers, evaluare de personal, audit organizational si training.

    Cerinte

    -abilitati de comunicare si relationare;
    -atitudine pozitiva;
    -cunostinte limba engleza nivel conversational;

    Responsabilitati

    -preluarea apelurilor telefonice;
    -preluarea corespondentei;
    -asigurarea confidentialitatii datelor;
    -preluarea pachetelor din partea curierilor;
    -transmiterea pachetelor prin intermediul curierilor;
    -prealuarea mesajelor;
    -realizarea activitatii pe partea de e-mail;

    Alte informatii

    -program L-V, 08:00-17:30;
    -pachet salarial fix;
    -tichete de masa;
    -locatie centrala;

    Pentru mai multe informatii, ne puteti contacta la numarul de telefon 0770 954 353.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Professional. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Professional >>