Inginer electrotehnica junior - Bucuresti, sector 5

Angajator: Vel Pitar
Domeniu:
  • Inginerie
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 20.07.2019
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    - Studii superioare tehnice finalizate, specializarea electric/eletrotehnica constituind avantaj;
    - Bune cunostinte teoretice in domeniul electric;
    - Cunostinte operare PC;
    - Disponibilitatea de a invata;
    - Persoana dinamica, entuziasta si interesata sa se dezvolte in domeniul productiei.

    Responsabilitati

    Responsabilitati cu privire la instalarea, mentenanta si repararea utilajelor de industrie alimentara.
    Implicare in coordonarea echipei de muncitori din departamentul mentenanta.
    Beneficii adecvate unei persoane tinere dornice de a acumula experienta:
    - includere in proces de instruire intensiv;
    - posibilitatea de a aplica cunostintele teoretice pe echipamente moderne, automatizate;
    - contract de munca pe perioada nedeterminata.

    Angajare pe perioada nedeterminata cu perioada de proba de 3 luni.
    Se asigura program de instruire pentru finalizarea cu succes a perioadei de proba.

    Se ofera tichete de masa de 15 lei si decontarea abonamentelor de transport la si de la locul de munca.
    In functie de vechimea in companie angajatii pot accesa si alte beneficii(vouchere de vacanta, asigurare medicala, pensie privata).