Inginer HVAC

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Romanian Software active.

Vezi toate job-urile Inginer HVAC active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Management - Consultanta active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Romanian Software
Domeniu:
  • Inginerie
  • Management - Consultanta
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Cernavoda
  • Otopeni
  • Actualizat la: 19.07.2019

    Romanian Software este o companie specializata in dezvoltarea si implementarea de produse software din domeniul Resurselor Umane. Cu o experienta de peste 15 ani in domeniul IT, compania si-a diversificat continuu activitatea, evoluand de la un dezvoltator de aplicatii software la un furnizor de solutii IT si servicii integrate cu o expertiza profesionista in domeniul Resurselor Umane. Calitatea solutiilor oferite, alaturi de valorile pe care compania le promoveaza reprezinta factori determinanti ai succesului sau.

    Cerinte

    • Studii superioare in domeniul tehnic - HVAC, mentenanta, FM;
    • Experienta in vanzari mai mare de 5 ani;
    • Experienta sa derive din zona tehnica-operationala;
    • Abilitati tehnice – operationale;
    • Limba engleza – nivel mediu/avansat;
    • Abilitati de negociere;
    • Cunostinte de baza privitoare la gestiunea financiara;
    • Persoana sociabila, organizata, atenta la detalii, orientata spre nevoile clientilor, proactiva;
    • Permis de conducere categoria B si experienta.

    Responsabilitati

    • Activitati tehnice operationale de intretinere si mentenanta pentru echipamentele avute in supraveghere;
    • Activtati tehnice de supervizare a proiectelor aflate in gestionarea sa;
    • Activtati de dezvoltare a portofoliului de clienti in aria HVAC;
    • Actiuni dedicate activtatilor in domeniul Facility Management;
    • Follow-up cu clientii;
    • Este responsabil de imaginea companiei pe care o promoveaza catre clienti prin activitatea si atitudinea sa.

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Salariu fix;
    • Bonuri de masa;
    • Prime de sarbatori;
    • Masina de serviciu;
    • Pachet servicii medicale;
    • Asigurare de sanatate.