Inginer HVAC

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Colorful HR Leasing active.

Vezi toate job-urile Inginer HVAC active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Management - Consultanta active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Colorful HR Leasing
Domeniu:
  • Inginerie
  • Management - Consultanta
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Cernavoda
  • Otopeni
  • Actualizat la: 19.07.2019

    Colorful HR Leasing, membra a grupului ROMANIAN SOFTWARE, este o companie românească ce oferă servicii de Recrutare și Leasing de personal. Totodată, Colorful HR Leasing se ocupă de salarizarea și administrarea personalului, oferind consultanță legislativă și întocmirea de rapoarte rapoarte variate privind activitatea de HR.

    Cerinte

    • Studii superioare in domeniul tehnic - HVAC, mentenanta, FM;
    • Experienta in vanzari mai mare de 5 ani;
    • Experienta sa derive din zona tehnica-operationala;
    • Abilitati tehnice – operationale;
    • Limba engleza – nivel mediu/avansat;
    • Abilitati de negociere;
    • Cunostinte de baza privitoare la gestiunea financiara;
    • Persoana sociabila, organizata, atenta la detalii, orientata spre nevoile clientilor, proactiva;
    • Permis de conducere categoria B si experienta.

    Responsabilitati

    • Activitati tehnice operationale de intretinere si mentenanta pentru echipamentele avute in supraveghere;
    • Activtati tehnice de supervizare a proiectelor aflate in gestionarea sa;
    • Activtati de dezvoltare a portofoliului de clienti in aria HVAC;
    • Actiuni dedicate activtatilor in domeniul Facility Management;
    • Follow-up cu clientii;
    • Este responsabil de imaginea companiei pe care o promoveaza catre clienti prin activitatea si atitudinea sa.

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Salariu fix;
    • Bonuri de masa;
    • Prime de sarbatori;
    • Masina de serviciu;
    • Pachet servicii medicale;
    • Asigurare de sanatate.