Agent Back Office - limba franceza (nivel mediu)

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Banci
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 18.06.2019

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Gi Group România recrutează Agent Back Office - limba franceza, pentru una dintre cele mai mari instituții bancare din România.

    Cunostinte de limba franceza la nivel mediu;
    Studii medii sau superioare;
    Capacitate de analiza si sinteza, atentie la detalii;
    Abilitati de relationare si lucru in echipa.

    Responsabilitati

    Descrierea jobului
    Verifica si analizeaza documentatia aferenta dosarelor clientilor existenti ai institutiilor bancare din grup;
    Valideaza sau invalideaza dosarele clientilor, in functie de complexitatea si corectitudinea acestora.

    Alte informatii

    Beneficii:
    Pachet salarial atractiv;
    Beneficiu lunar in valoare de 260 de lei net;
    Program de lucru office: L-V, 09.00-17.00;

    Convinge - te si tu de perspectivele pe care le poti avea si aplica!