Specialist resurse umane si salarizare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Kreston Romania active.

Vezi toate job-urile Specialist resurse umane si salarizare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Kreston Romania
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 04.02.2020

    Compania Kreston Romania a fost infiintata la inceputul anului 1996, propunandu-si sa ofere servicii profesionale de contabilitate, audit, consultanta, personal-salarizare si alte servicii conexe. Kreston Romania este membra cu drepturi depline a principalelor organisme de supraveghere si reglementare profesionala din Romania: CECCAR (Corpul Expertilor Contabili si al Contabililor Autorizati), Camera Auditorilor Financiari din Romania (CAFR), precum si a Camera Consultantilor Fiscali din Romania (CCF).

    Cerinte

    studii superioare finalizate;

    cunoştinţe avansate de limbă engleză scris şi vorbit;

    cunoştinţe operare PC (Pachet Office);

    cunoaşterea prevederilor Codului muncii in vigoare si a altor legi referitoare la relatiile de munca;

    capacitate foarte bună de comunicare şi relaţionare;

    capacitate de organizare a timpului, sarcinilor şi locului de muncă;

    capacitate de a respecta termene limită;

    atenţie către detalii;

    posedă aptitudini de planificare, organizare şi control al activitaţii, de luare de decizii, iniţiative.

    Responsabilitati

    - calcul salarii pe baza pontajului primit de la clienti;
    - intocmire formalitati de angajare, state de plata, D112, Revisal;
    - intocmire adeverinte, intorcmire dosare pentru rambursarea indemnizatiilor pentru concedii medicale;
    - consultanta de specialitate clientilor;
    - gestionarea a peste 300 de salariati de la mai multe societati.

    Alte informatii

    - pachet salarial motivant cu evaluare anuala;
    - tichete de masa;
    - asigurare medicala si de viata;
    - zile suplimentare de concediu de odihna;
    - ultima vineri din luna program pana la 14.00;
    - decont transport;
    - oferim oportunitati de dezvoltare profesionala.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Remote

    Vezi job-uri similare (50)