Ofiter decontari

Angajator: Raiffeisen Bank
Domeniu:
  • Banci
  • Contabilitate Finante
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 06.06.2019

    Raiffeisen Bank este o banca universala, oferind o gama completa de produse si servicii de cea mai buna calitate.

    Daca esti la inceput de cariera te invitam sa faci primul pas, cu un stagiu de practica sau un program de internship, sau identifica locul de munca ideal pentru tine si alatura-te echipei Raiffeisen Bank!

    Totodata daca esti un profesionist cu experienta, la Raiffeisen Bank iti oferim permanent oportunitatile pentru a iti dezvolta constant competentele si a atinge urmatorul nivel.

    Cerinte

    • Studii medii ( preferabil studii economice superioare);
    • Experienta minim 1 an in domeniul bancar;
    • Cunostinte PC – medii ( Microsoft Office);
    • Limba engleza – nivel mediu;
    • Bune abilitati de comunicare, abilitate de lucru in conditii de stres, bune abilitati de lucru in echipa.

    Responsabilitati

    • Executa activitatile specifice aferente decontarii operatiunilor derulate in cadrul colectivului;
    • Verifica zilnic rapoartele de activitate generate din aplicatiile specifice;
    • Solutioneaza zilnic erorile evidentiate in urma controlului operational al tranzactiilor desfasurate in cadrul colectivului;
    • Solutioneaza incidentele aparute pe fluxul de procesare a operatiunilor de plati;
    • Asigura suport unitatilor bancii referitoare la desfasurarea operatiunilor derulate din cadrul colectivului

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Raiffeisen Bank. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Raiffeisen Bank >>