Asistent Producator/Juridic/Cost Controller

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Blitz Film active.

Vezi toate job-urile Asistent Producator/Juridic/Cost Controller active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Juridic active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Management Trainee active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Publicitate - Agentii publicitate active pe Hipo.ro

Angajator: Blitz Film
Domeniu:
  • Juridic
  • Management Trainee
  • Publicitate - Agentii publicitate
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 17.07.2019

    Suntem o echipa tanara,mica, dar plina de entuziasm, care isi propune sa ofere clientilor productii audio-video la standarde inalte, cu preturi rezonabile. Portofoliul nostru este format din reclame tv pentru piata interna si reclame on-line

    Cerinte

    Cunostinte juridice de baza
    Abilitati de negociere
    Cunostinte foarte bune de operare suita Office
    Persoana organizata, ordonata
    Abilitati de comunicare si relationare
    Buna cunoastere a limbii engleze

    Responsabilitati

    Negociere si intocmire contracte furnizori
    Urmarire contracte, facturari, plati
    Urmarire bugete
    Inregistrare si arhivare documente

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,