Manager Clinica Medicala

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile BIA Human Resource Management Services active.

Vezi toate job-urile Manager Clinica Medicala active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Management - Consultanta active pe Hipo.ro

Angajator: BIA Human Resource Management Services
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Management - Consultanta
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 15.05.2019

    BIA – BIA Human Resource Management Services, este in topul celor mai cunoscuti furnizori de servicii profesionale de HR din Romania. De-a lungul a peste 25 de ani de existenta, compania si-a construit un foarte bun renume datorita rezultatelor obtinute si valorii oferite clientilor.

    Toate aplicatiile primite in atentia noastra vor fi tratate cu maxim de confidentialitate. Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru un interviu, restul de aplicatii fiind pastrate in baza de date a companiei pentru oportunitati viitoare.

    Prin transmiterea CV-ului şi a aplicaţiei dumneavoastră pe orice cale către SC BIA Human Resource Management Services SRL, vă exprimaţi în mod expres consimţământul ca aceasta societate să prelucreze si sa transfere informaţiile şi datele cu caracter personal indicate în aceste documente. De asemenea, vă aducem la cunostinţă că în conformitate cu Legea 677/2001 pentru protecţia persoanelor cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal şi liberă circulaţie a acestor date, aveţi dreptul de informare, dreptul de a accesa şi/sau rectifica datele cu caracter personal ce vă sunt procesate, dreptul de a vă opune în orice moment la prelucrarea datelor cu caracter personal, în baza unor motive justificate şi temeinice, conform prevederilor legale relevante, precum si dreptul de a vă adresa justiţiei. Compania BIA Human Resource Management Services figureaza în registrul de evidenta a operatorilor de date cu caracter personal cu numarul 2306.

    Cerinte

    Pentru clientul nostru, o importantă companie care activează în domeniul serviciilor medicale, recrutăm Manager Clinica.

    Cerinte:

    - Studii superioare in domeniul medical;
    - Cunostinte de management;
    - Cunostinte de client-service;
    - Cunoasterea pietei medicale;
    - Cunostinte minime de contabilitate primara;
    - Cunoasterea legislatiei in domeniul sanatatii;
    - Microsoft Office, Internet;
    - Limba engleza nivel mediu-avansat.

    Responsabilitati

    - Supravegheaza operațiunile de zi cu zi ale centrului medical prin verificarea îndeplinirii obiectivelor pe departamente;
    - Gestioneaza procesele de recrutare;
    - Redacteaza fise de post;
    - Redacteaza contracte de prestari servicii, oferte de munca, contracte de colaborare etc.;
    - Gestioneaza medicina muncii si SSM/PSI;
    - Coordoneaza departmentele de Receptie Medicala si Asistenta Medicala – client service;
    - Informeaza si incheie contracte cu privire la utilizarea si intretinerea echipamentelor medicale;
    - Posteaza si reactualizeaza informatiile de pe site;
    - Propune materiale si campanii de promovare;
    - Redacteaza si implementeaza proceduri de lucru pe departamente;
    - Gestioneaza procesul de achizitii materiale consumabile, papetarie, medicamente, dezinfectanti etc.;
    - Gestioneaza procesul de arhivare;
    - Asigura buna functionare a activitatilor prin verificarea echipamentelor IT si asigurarea de functionare in conditii bune;
    - Verifica periodic aspecte administrative: status si necesar;
    - Relationeaza cu furnizori, colaboratori, autoritati, echipa;
    - Asigura calitatea climatului organizational;
    - Colaboreaza cu membrii managementului (director executiv si director medical) pentru dezvoltarea de servicii medicale si planuri de actiune cu scopul dezvoltarii activitatii medicale.

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Pachet salarial motivational;
    - Mediul de lucru placut si organizat;
    - Posibilitatea de dezvoltare in cadrul unei companii cu renume pe piata muncii.